Ürün alışveriş sepetinize başarıyla eklendi
Adet
Toplam
Toplam0Sepetinizdeki öğeler. Sepetinizde 1 ürün bulunmaktadır.
Toplam ürünler
Toplam kargo  Belirlenecek
Toplam
Alışverişe devam et Ödeme adımına geçin
Yeni İndirimli Fiyat! FBT1x2WDM 1310/1550nm FC MUX/DEMUX Modülü ABS kutusu Daha büyük görüntüle

FBT1x2WDM 1310/1550nm FC MUX/DEMUX Modülü ABS kutusu

₺121.87

Yeni ürün

Marka Adı jyttek
Model Numarası JYT-1X2WDM
Wavelength 1310/1550nm
Connector FC
Package 112x80x10.5(mm)
Fiber Type SMF-28e
CE RoHS Compliant
OEM and ODM available
Warranty 3 Years
Birim Tipi parça
Paket Boyutu 20cm x 15cm x 3cm (7.87in x 5.91in x 1.18in)


özellikleri:
65NM daha merkezi dalgaboyu aralığı
yüksek güvenilir
birçok fiber için
uygulamalar:
iletişim sistemi
Fiber amplifikatörler
Fiber Sensör Sistemleri ve Diğer uygulamalar
şartname:
parametreler
birim
tarih
merkezi Dalgaboyu
nm
1310/1550
980/1550
1480/1550
bant genişliği
nm
± 15
± 20
± 5
sınıf
/
P
bir
P
bir
P
bir
ekleme Kaybı
dB
≤0. 2
≤0. 3
≤0. 2
≤0. 3
≤0. 3
≤0. 35
izolasyon
dB
≥17
≥16
≥20
≥18
≥15
≥14
PDL
dB
≤0. 05
≤0. 1
≤0. 05
≤0. 1
≤0. 1
≤0. 1
lif Tipi
SMF28E, 1060 Flex çekirdek, OFS 980 veya Eşdeğeri
geri dönüş kaybı
dB
≥55
çalışma temp.

-40 ~ + 85
depolama sıcaklığı

-40 ~ + 85
paket
çıplak fiber
Ø3X54
900um Gevşek tüp
Ø3X60
2mm Kablo
100x12x8mm
3mm Kablo
100x12x8mm
not:
1. yukarıdaki özellikler konnektörü olmadan olduğunu
2. Diğer şartname müşteri istek üzerine yapılabilir
sipariş Bilgileri:
WDM-
XXXX-
XX-
X-
X-
XX-
X-
XX
dalgaboyu
yapısı
sınıf
Pigtail Tipi
lif uzunluğu
bağlayıcı
paket
98/15 = 980/1550
13/15 = 1310/1550
14/15 = 1480/1550
1x2
2x2
P
bir
0 = çıplak elyaf
1 = gevşek tüp
2 = 2mm kablosu
3 = 3mm kablosu
05 = 0.5 m
10 = 1.0 m
15 = 1.5 m
0 = yok
2 = FC/APC
3 = SC/PC
4 = SC/APC
5 = LC
6 = Diğer
3.0x54
3.0x60
ulaşım:
1. Biz Cuma pazartesi sevkiyat düzenlemek. ambalaj ve taşıma ücretleri nakliye içerir.
2. It yaklaşık 30-40 gün sürer (ABD, CA, AU,). diğer ülkeler 40-60 iş günü, tam teslim süresi posta sürecine bağlıdır.
3. eğer almazsanız kazanan öğe (ler) 30 iş günü içinde, bir mesaj veya E-Posta bırakın lütfen bize ulaşın, biz herhangi bir sorunları çözmek için elimizden geleni yapacağız.
geribildirim:
1. Biz her alıcı için olumlu geribildirim otomatik olarak işlemi tamamlamak.
2. Biz yüksek standartlarını korumak 100% müşteri memnuniyeti peşinde! görüşleriniz çok önemlidir.
3. Good iletişim tüm sorunları çözebilir, herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın, biz derhal çözmek sorunları yaşıyorsanız
ödeme:
1. biz alipay, biz güvenli ödeme işlemci Emanet yoluyla kabul vardır.
2. Ödeme yapılmalıdır güvenli ödeme işlemci Emanet.
3. yakın hemen sonra kontrol edemiyorsanız, lütfen bekleyin birkaç dakika ve ödemeler 3 gün içinde tamamlanması gerekir
4. Alipress adresini teyit Biz sadece gemi.
dönüş:
1. Biz % 100% memnuniyet için çalışıyoruz.
2. We garanti satın öğe öğe biz burada açıklanan, ve tarif durumuna olduğunu.
3. Eğer öğe geldiğinde ve tarif değilse, alışverişi için öğeyi döndürmek için lütfen bize ulaşın.
4. Return başka bir nedenle kabul edilemez.
5. Please 3 gün içinde rapor ve alınan tarihten itibaren 7 gün içinde bize iade değişim için.

Etiketler: Ucuz FBT1x2WDM 1310/1550nm FC MUX/DEMUX Modülü ABS kutusu, Yüksek Kalite FBT1x2WDM 1310/1550nm FC MUX/DEMUX Modülü ABS kutusu, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

Bir değerlendirme yazın

FBT1x2WDM 1310/1550nm FC MUX/DEMUX Modülü ABS kutusu

FBT1x2WDM 1310/1550nm FC MUX/DEMUX Modülü ABS kutusu

İlgili ürünler